Sklep z aparatami słuchowymi i diagnostyka słuchu – Kontakt

Jeśli dostrzegacie Państwo jakiekolwiek problemy ze swoim słuchem, jeśli szukacie rzetelnej pomocy w ocenie ubytków słuchu, pragniecie poddać się diagnostyce słuchu lub zakupić aparat słuchowy to zapraszamy do kliniki diagnostyki słuchu Słuch Lab w Bydgoszczy. Zachęcamy do umówienia się na bezpłatne badanie słuchu w naszym gabinecie diagnostyki i protetyki słuchu lub zamówienia wizyty domowej. Czekamy na Państwa w naszej klinice oraz w naszym sklepie z aparatami słuchowymi i akcesoriami. Zapraszamy!

Dane kontaktowe

ul. Kwiatowa 1, Bydgoszcz

Godziny przyjmowania:
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
 wizyty domowe

Rejestracja telefoniczna 791 988 161

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas dojechać: 

 

Gdzie zaparkować: Polecamy parking na tyłach Domu Towarowego Rywal – wjazd od ulicy Pomorskiej

 

Klauzula informacyjna RODO

 Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest Słuch Lab ul. Kwiatowa 1, 85-047 Bydgoszcz, tel.: 791988161, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może się Pani/Pan kontaktować z nami w następujący sposób: listownie, telefonicznie, e-mailem.

2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych w Słuch Lab Tomasz Powała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Pana/Pani dane osobowe  będą  przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu komunikacji korzystania z usług medycznych oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Słuch Lab.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu innym odbiorcom tzn. instytucjom upoważnionym z mocy prawa.

6. Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne w celu realizacji udzielenia świadczenia medycznego.