tel. 791 988 161    aparaty@sluchlab.pl     ul. Kwiatowa 1, Bydgoszcz

Badania słuchu i wizyty domowe - Bydgoszcz

Zdajemy sobie sprawę, że dla osób starszych odwiedzenie naszej kliniki laryngologicznej niekiedy może stwarzać trudności. Jesteśmy na to przygotowani i proponujemy naszym pacjentom wizyty domowe. Badania słuchu, których celem jest ocena ubytku słuchu i ewentualny dobór aparatu słuchowego przeprowadzamy w komfortowych warunkach domowych u pacjenta. Polecamy je w szczególności osobom starszym, z ograniczeniami ruchowymi, niepełnosprawnym i chorym. Na ternie Bydgoszczy wizyty są bezpłatne. Wystarczy tylko zadzwonić pod nr 791 988 161 i ustalić termin wizyty.

Nasza klinika protetyki słuchu Słuch Lab specjalizuje się w diagnostyce słuchu. Wykonujemy badania słuchu przy pomocy wysoce specjalistycznego audiometru oraz innych urządzeń pozwalających na precyzyjną ocenę wad słuchu, co umożliwia dobór optymalnych metod leczenia oraz aparatów słuchowych. Prowadzimy również sklep i serwis z aparatami słuchowymi wewnątrzusznymi i aparatami słuchowymi zewnątrzusznymi oraz z akcesoriami do aparatów słuchowych. Oferujemy baterie, wkładki uszne, sprzęt do czyszczenie i konserwacji aparatów słuchowych.

Wizyty domowe

Naszym pacjentom pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania aparatów słuchowych z NFZ lub PFRON. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szwajcarskich aparatów słuchowych oraz z ofertą badań diagnostycznych słuchu.