tel. 791 988 161    aparaty@sluchlab.pl     ul. Kwiatowa 1, Bydgoszcz

Diagnostyka słuchu w  Bydgoszczy – Badania słuchu

Klinika laryngologiczna Słuch Lab w ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu różnego rodzaju badania słuchu. Protetyk słuchu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu zbada Państwa słuch. Oceni stan ucha środkowego i wewnętrznego, stopień rozumienia mowy oraz zdolność słyszenia dźwięków na różnych częstotliwościach. Dzięki tym badaniom będzie w stanie ocenić stopień ubytku słuchu i jego umiejscowienie. Zaproponuje w razie potrzeby najlepsze rozwiązanie, tak abyście mogli Państwo ponownie czynnie korzystać z życia, cieszyć się swobodną komunikacją podczas spotkań towarzyskich i zawodowych oraz móc uczestniczyć w koncertach i w innych wydarzeniach kulturalnych.

Diagnostyki słuchu dokonujemy m. in. przy pomocy wysoce specjalistycznego audiometru, który pozwala na precyzyjne stwierdzenie stopnia ubytku lub wady słuchu. Zapraszamy na badania laryngologiczne, badania okresowe słuchu oraz badanie tympanometrii. Zajmujemy się leczeniem szumów usznych oraz niedosłuchu. Podczas konsultacji w formie wizyt domowych lub stacjonarnych w naszym gabinecie, pomagamy w doborze optymalnego aparatu słuchowego lub wkładek usznych.

Badania słuchu

Badania słuchu

Wszystkie badania wykonujemy w naszej klinice laryngologicznej w Bydgoszczy, gdzie w nowocześnie wyposażonych wnętrzach, w miłej atmosferze możecie Państwo ocenić swój słuch. Zapraszamy do umówienia terminu wizyty w naszej klinice protetyki słuchu Słuch Lab.