tel. 791 988 161    aparaty@sluchlab.pl     ul. Kwiatowa 1, Bydgoszcz

Aparaty sluchowe dla dzieci - Bydgoszcz

Aparaty słuchowe dla dzieci poprawiają komunikację z nimi w przypadku wystąpienia dziecięcego niedosłuchu lub wystąpienia szumów usznych Komfort słyszenia jest niezbędny by prowadzić rozmowy z bliskimi, dlatego też wybór odpowiedniego urządzenia odgrywa znaczącą rolę. Aparat słuchowy dla dziecka powienien być prosty w obsłudze nie tylko dla rodziców, lecz również dla ich pociech.

 

Dlaczego dobry słuch jest ważny dla rozwoju dziecka?

W przypadku niedosłuchu u dzieci należy odpowiednio wcześnie zadbać o dobór aparatu słuchowego, który nie tylko wpłynie na lepszą komunikację w domu, ale także ułatwi przyswajanie nowych wiadomości w przedszkolu czy w szkole. Wyraźniejsze slyszenie oznacza dla dziecka również lepsze relacje z rówieśnikami. Nasze aparaty sluchowe pomagają dzieciom w poznawaniu i rozumieniu otaczającego je świata oraz wspomagają rozwój języka. Przy takim wsparciu dziecko czy nastolatek może prowadzić normalne zycie, nie rezygnując ze swoich ulubionych aktywności czy kontaktów społecznych.

Aparaty słuchowe dla dzieci są przystosowane do ich niewielkich uszu, dlatego nie ma obaw, że mogą stwarzać dyskomfort z racji swoich rozmiarów. Ponadto mimo iż są małe, zostały zaprojektowane z należytą starannością, tak by sprostać wszystkim codziennym wyzwaniom i nie ulegać zniszczeniu czy awariom.